Violettes de Toulouse

Paskelbtas | Komentarai negalimi

Violettes de Toulouse

Truputis istorijos:

Tulūzos žibutės – aromatas skelbiantis meilės pripažinimą.
Vieną nuostabų pavasario vakarą 1936 metais, Henri Berdoues nusprendė paskelbti apie savo meilę moteriai, kuria slaptai žavėjosi! Ambicingai išreikšdamas tyrumą, subtiliai ir nuoširdžiai atskleisdamas emocijas, jis atgaivino neįmanomą aromatą:
“subtilų, trapios, ką tik nuskintų žibučių puokštės aromatą”
Po daugelių bandymų, derindamas  rečiausias esencijas, kurios vienos – atkuria ką tik nupjautos žolės aromatą, kitos - drėgnos žemės gaivumą, jazmino prisilietimą kuris išaukština šio aromato kompoziciją – švelnių ir trapių gėlių aromatą…
Žmogus siekiantis tobulumo, šiam aromatui sukūrė ypatingą buteliuką, tai  18 ir 19 amžiaus saldainių dubenėlis, dar vadinamas  bonbonnière ar “La Bobèche”, kuris tuomet buvo trokštamas daugelių žinomiausių kolekcionierių.
Galutiniam vizijos užbaigimui, jis patalpino buteliuką į dailę apvalią dėžutę naudojama žibučių nešiojimui.

Aromatas nepasikeitė nuo pat jo atsiradimo pradžios net ir šiandien yra kruopščiai laikomasi gamybos subtilumų, čia slypi šio aromato paslaptis, o tai garsina įkūrėjo vardą Berdoues.

   Les Arts Ménagers kosmetikos parduotuvė

Prancūzija
1950m.

Saint-Louis Junginėse valstijose
1954m.
Po 70 metų, kuomet buvo sukurtas tualetinis vanduo “Tulūzos žibutės”, Berdoues parfumeriai atskleidė savo talentą ir suteikė žibutės aromatui naują išraišką:

 

“Kviečiu grįžti prie gamtos ištakų ir iš naujo atrasti bei  pajausti trijų nuostabiausių gėlių aromatus “

Sophie Berdoues  (kvepalų kūrėja)
Sophie – Berdoues grupės įkūrėjo anūkė, kompanijos prezidentė. 3 ankstesnės kartos įteikė jai raktus tęsti unikalią kvepalų kūrimo tradiciją ir  “know-how” žinias. Sophie – moteris  su didele širdimi  ir stipriomis emocijomis. Aistringa ir reikli kvepalų kūrėja, parfumerė dievinanti laisvę. Įkvėpta laisvės, ryžtingai priima drąsų sprendimą: žaismingai  atkuria solinius gėlių aromatus, kurie buvo  brangus jos tėvui, praėjus 40 metų nuo jų sukūrimo.
Jį pridėjo šlakelį įžūlumo, truputis humoro bei magijos purslų.. .
Sophie sukūrė trys saulėto sodo aromatus, kuriuose panaudotos trijų istorinių gėlių esencijos, be kurių neįmanomas nei vieno kvepalų aromatas.
Clair de Rose             Švelni ROŽĖ

Švelnios elegancijos spindulis

Itin malonų švelnios Rožės aromatą papildo  pūtuojantys vaisių ir prieskonių natų akordai.  Bijūno ir vanilės prisilietimas suteikia aromatui šiltumo.

 

 

Bal de Clochettes – PAKALNUTĖS varpeliai
Gaivumo žaibas pavasariniai puotai!
Pakalnučių varpelių aromatas įvilioja mus į ankstyvo  pavasario gaivumą, pumpuruojantys laukinės pakalnutės žiedai sužadina jausmus.
Jazmino natos ir laukinė pakalnutė, priartina mus prie gamtos širdies. Muskuso natos ir apelsinmedžio žiedlapiai išryškina gėlinį aromatą.

 

Brume  de Jasmin    JAZMINO migla
Subtili aureolė su dar daugiau jausmingumo!
Jazminas tai gėlių gėlė, žalios ir vaisinės aromato natos atskleidžia obuolio ir  lotoso akordą. Magnolijos žiedų bei odos natos švelniai leidžia švelniai pereiti  prie labai intymios botanikos širdies -  jazmino.