Teo Cabanel

Paskelbtas | Komentarai negalimi

Teo Cabanel

ISTORIJA

1893 metais įsikūręs Boufariko mieste Prancūzijoje, prancūzų daktaras ir chemikas Teo Cabanel pašventė save kvapų esencijų, skirtų tuo metu sparčiai populiarėjančių, Eau de Cologne kvepalų kūrimui. Auganti Cabanel sėkmė atvedė jį į Paryžių, kur labai greitai jis tapo Winsdorų kunigaikštienės pagrindiniu parfumeriu.

1930 metais jo dukra nusprendė sekti tėvo pėdomis ir kurti kvepalus kaip meno kūrinius, pagal kvepalų amatininkų tradicijas, taip vadinamas “Maître Parfumeur”.

 

2005 metais Caroline Moncouqut nusprendė sugrįžti prie subtilių ir rafinuotų kvapų gamybos ištakų. Kartu su Jean-Francois Latty, kuris sukūrė pasaulyje gerai žinomus, daugelio pamėgtus aromatus,  ji sukūrė kvepalus apjungiančius išskirtinę kokybę, autentiškumą ir gryniausius natūralius ingredientus.

Teo Cabanel kviečia pasinerti ir iš naujo atrasti kvepalų esmę bei tikrąsias prancūziškų kvepalų tradicijas ir iš naujo atrasti subtilų rafinuotumą.

Teo Cabanel kūrėjai savo kūrinius apgaubia ypatingu rūpesčiu, todėl rezultatas itin aukštos kokybės produktai. Teo Cabanel vardas garantuoja aukščiausią aromato, buteliuko bei pakuotės kokybę ir eleganciją.

Teo Cabanel kvepalų kompozicijos gaminamos tik iš aukščiausios kokybės, 100% grynų ir natūralių ingredientų.

Tik pačios netikėčiausios ir prabangiausios esencijos įkvėpia mūsų parfumerius.

 

ĮKŪRĖJAI

Caroline Ilacqua, valdybos pirmininkė, Teo Cabanel brend’o įpėdinė, gimė Prancūzijoje, Fontainebleu  mieste, po ilgų sudijų tarptautiniuose Prancūzijos ir Dublino Verslo universitetuose 1981 metais ji gavo aukštojo mokslo diplomą.

TEO CABANEL kompaniją ji paveldėjo kai jai sukako vos 22 metai. Aromatų pasaulis ją užbūrė nuo ankstyvo amžiaus.  Caroline niekuomet negalvojo, kad viena diena ji taps šio brend’o savininkė ir tai taps jos profesija, baigusi mokslus ji pradėjo dirbti reklamos agentūroje Dubline.  Kai mirė jos krikštamotė – Teo Cabanel’io dukra –’TEO CABANEL’ brend’o įpėdinė, Carolina nurarė susieti savo gyvenimą su kerinančia parfumerija.

Lemtingu galima laikyti netikėtą susitikimą su parfumeriu Jean-Francois Latty, tai ir buvo priežastis pradėti didžiąją kelionę į kvepalų pasaulį. Stipriai rizikuodama prestižiniu TEO CABANEL palikimu, Caroline davė valią savo kūrybai ir viskame ieškojo kokybės.

Ji mėgsta sakyti, kad kūrybiškumas jos varomoji jėga. Svarbiausia brandinti naujas idėjas, kurios ateina iš atminties bei kelionių, bet ne iš marketingo teorijos.

Jean-Francois Latty

 

Baigęs mokslus Graso Parfumerio Institute ( Roure Perfume Institute) Jean-Francois Latty pradėjo dirbti kompanijoje ROURE Paryžiuje, kurioje  sukurė savo pirmuosius aromatus: Givenchy III, Drakar, Guy Laroche, YSL for men.

1970 metais jį pasamdė kompanija IFF, čia jis sukūrė tokius aromatus kaip Portos (Balenciaga), Estivalia (Puig), Eau Dynamisante ( Clarins), Lancaster, ir t.t.

1987 metais, Jean –Francois Latty  Takasago kompanijos prašymu pradėjo kurti tokius žymius kvepalus kaip JAZZ (YSL), Universo and Avatar ( COTY), Love Story (Ferraud), Background ( Jil Sanders).

Būdamas ištikimas ir visiškai atsidavęs natūraliems ingredientams Jean –Francois Latty nusprendė tapti TEO CABANEL oficialiu parfumeriu.

Kokybė nesuderinama su kompromisu!  Toks yra Latty motto ir jo kūrybos filosofija. Taigi, jo sukurti kvepalai nėra kilę iš marketingo trendo ar slenkančios mados.

MELOE – Šiuolaikinis gėlių ir vaisių  gaivumas

Karštomis, ilgai lauktos vasaros dienomis, Meloe moteris atranda gaivos rojų. Jos elegantiškas vasaros pėdsakas išryškintas lengvu, sultingu, žalumos aromatu.

Pradinė kompozicija: Kalambrijos bergamotė, Sicilijos mandarinas ir citrina;

Širdies kompozicija: Levanda, bazilikas, tuniso Neroli, apelsinmedžio žiedlapiai, Jazminas;

Bazinė nata: Muskatas, Samanos, Muskuso natos, Ambros tonai.

Eau Legere 50 ml
Eau Legere 100 ml
(švelnus kvapusis vanduo)

JULIA – Gėlių ir  vaisių  švelnumas

Julia – kvepalai visiems atvejams. Sultingas gėlinis, primenantis impresionistinių gėlių puokštę, geidulingas ir subtilus, sukurtas energingoms stipriai gyvenimą mylinčioms moterims. Tai entuziastingo ryto aromatas.

Pradinė kompozicija: Sicilijos mandarinas, Rabarbaras, Juodieji serbentai,

Širdies kompozicija: Egipto jazminai, Žibutės, Hyacintai, avietė

Bazinė nata:    Sandalmedis, Smilkalai,  Muskusas, citrusai.

Eau de Parfum 50 ml

Eau de Parfum 100 ml
Solid Parfume (kieti kvepalai)
EARLY ROSES

Rožių rasa, gaivaus ryto dvelksmo natos, lengvas jazmino atspalvis.

Lengvas ir subtilus ankstyvo ryto Rožių  aromatas…

Tiesiog užsimerki akis ir įsivaizduoji save vaikščiojančią tobulame rožių sode, besimaudančią ryto rasoje.

Gaivus pavasario rytas, kai tik pasirodo pirmoji rasa, švelniai juntamas jazminas, išryškinantis sodrios rožės aromatą. Vėliau užuodžiame rausvojo pipiro prieskoninės natas ir švelnųjį jazminą.

 Ir pabaigoje, subtilaus moteriškumo apgaubta pasineri į galutinį ankstyvo rytmečio rožių akordą, kuris persipina su ambra, muskusu ir miško natomis.

Kompozicija: Bulgarijos Rožė, Rausvojo Pipiro grudeliai, Jazminas, Muskusas, Ambra, Miško  natos.

Eau de Parfum 50 ml
Eau de Parfum 100 ml

ALAHINE – Žavinga, švelni ambra. Gėlinis rytietiškas aromatas.

Alahine – pasakiški ir prabangus Rytai…saulėta terasa, haremo tarnaitės apgaubtos šilku, rachat –lukum ( turkiški saldumynai)  ir kaljana ant stalo…

Alahine yra žymus ir viliojantis, kaip ir ambra kviečia į šiltais ir paslaptingais aromatais iškvėpintus prabangius rytietiškus rūmus.

Sukurti šiuos žavius ir jausmingus aromatus yra panaudojami tik švelniausi ir subtiliausi natūralius ingredientus.

Aromato kompozicija: Kalambrijos bergamotė, Levanda, Ylang Ylang, Bulgarijos rožė, Maroko rožė, Apelsinmedis, Pipirai, Egipto jazminas, Irisas, Švitrūnas, Pačiulis,  Benzoinė derva, Vanilė, Sandalmedis, Muskusas.

Eau de Parfum 50 ml
Eau de Parfum 100 ml
Solid Parfume (kieti kvepalai)
OHA – Kerinti  gėlių  puokštėPeržengiantis laiko ir erdvės ribas Oha yra paslaptingas gėlinio šipro aromatas apjungiantis taurias ir brangias esencijas. Jie skirti – ryškioms asmenybėms.Oha – tai retro stiliaus aromatas: raudonos lūpos, ploni antakiai, sunkus aksomas, perlai ir juodai baltas kinas….

Kompozicija: Kalambrijos bergamotė, Arbatmedis, Bulgarijos rožė, Maroko rožė,      Egipto jazminas, Gvatemalos kardamonas, Vanilė, Tonka pupos, Egzotiniai medžiai, Baltasis muskusas

Eau de Parfum 50 ml
Eau de Parfum 100 ml
Solid Parfume (kieti kvepalai)

Kieti kvepalai: elegantiški ir  ilgai išliekantys

Pirmieji atsiradę kvepalai buvo kieti kvepalai…  todėl Teo Cabanel, ištikimas didžiosioms Prancūziškų kvepalų tradicijoms, nusprendė grįžti prie pačių kvepalų gamybos ištakų ir kiekvienam savo aromatui suteikti ‘kietą formą’, kvepalų kietąsias versijas.

Taigi, Teo Cabanel parfumeris Jean-Francois Latty, ‘sugavo’ mūsų aromatus ir patalpino juos į išgraviruotas, paauksuotas, kompaktinių kvepalų dėžutes, bei prabangų burgundiško vyno spalvos dėklą.

Kompaktiniai kvepalai bus su Jumis visą dieną, kur benuvyktumėte.

Tik prisilietus jie ištirpsta ant odos palikdami malonų jausmą.

Be alkoholio, visiškai natūralus produktas, tinkantis visiems odos tipams, net ir pačiai jautriausiai, na ir žinoma, galite juos dėvėti net aktyvioje saulėje be rizikos pažeisti odą.

Kieti kvepalai turi pakeitimus ‘refil’, bei patrauklią auksinę adatą prisegtą prie dėžutės. Ji išsiima ir įsideda lengvai spragtelėdama.

Teo Cabanel kūriniai gimė iš aukščiausios kokybės ingredientų ‘santuokos’, šiandien tai retenybė. Kur dar, jei ne Grase,  parfumerijos industrijos lopšyje sutelktas pasaulyje žinomų kvepalų ‘kapitalas’ pagal gryniausias Prancūziškų kvepalų gamybos tradicijas.

Daugeliui gerai žinoma, kad Grase išliko tikrosios kvepalų gamybos tradicijos, bei išgaunami natūralūs ingredientai naudojami parfumerijos industrijoje.

Abu žingsniai: atranka ir gamyba turi pereiti Jean Francois Latty eksperto testą.

Teo Cabanel  gaminami aromatai turi  85-95% natūraliųjų esencijų. Kuriant  vieną kvepalų aromatą  kompanija naudoja 45 skirtingų esencijų, ir tai yra didžiulis skaičius, kai dauguma kompanijų naudoja tik  5-15, taip pat daug kainuoja ir žaliavos. Pavyzdžiui, natūralaus rožių aliejus kaina yra apie 8000 eurų už 1 kg, irisų vaško – 10000-15000 eurų,  jazmino – 6000-8000 eurų už 1 kg.