La Claree

Paskelbtas | Komentarai negalimi

La Claree

La Claree – Organinė ir ekologiška kosmetika

2006 metų rudenį trys bendraminčiai kilę iš Prancūzijos Provanso regiono, Laurent Baussan (L’Occitante), Laetitia Olive (L’Occitante) ir Mario Pontarolo įkvėpti, Provanso apylinkėse tekančio, La Claree upelio ir jo slėnių grožio, nutarė pasidalinti su pasauliu savo vizija apie žalesnį ir ekologiškesnį pasaulį. Jie sukūrė ekologišką ir itin efektyvią odos priežiūros liniją ir suteikė jai La Claree vardą, nes jis atspindi grožį, aukštą moralę ir tyrumą.

Gimęs aukštai kalnuose 2400 m aukštyje, La Claree upelis savo gyvenimą pradeda slėnyje tarp Šveicarijos ir Italijos, vingiuoja per vieną iš magiškiausių ir patraukliausių Europos kalnų peizažų. Jo krištolinis vanduo čiurlena akmenuota vaga. Upelio šaltiniai virto legendomis, o slėnio tyrumą bei švarumą La Claree pateikia, Jums, visuose produktuose.

La Claree tikslas -  patenkinti aukštus “žaliųjų” vartotojų poreikius, pateikti etiškus, efektyvius, draugiškus aplinkai produktus už objektyvią kainą.

 Visuose La Claree produktuose garantuojama aukščiausia organinių aktyviųjų ingredientų koncentraciją. La Claree produktuose naudojamas ne alyvuogių aliejus, o alyvmedžio lapų ekstraktas, nuo seno žinomas ir garsėjantis savo efektyvumu. Švelni ir delikati produktų tekstūra, malonus kvapas, elegantiška ir moderni pakuotė.

La Claree laikosi savo įsipareigojimų ekologijai.

 

 

Ekologiška odos priežiūra, kodėl?

Kenksmingi konservantai – parabenai, naftos produktai (derivatai), dažomosios priemonės, sintetinės medžiagos, nesveikas maistas ir užterštumas, visa tai sukelia odos ligas, odos alergines reakcijas, net vėžinius susirgimus, o kalbant globaliai ir visuotinį klimato atšilimą. Pasak Prancūzijoje atliktų tyrimų, daugiau nei 2 kg cheminių ir naftos medžiagų    k a s m e t susigeria į moterų odą…

Dabar vartotojai gali naudotis visais tradicinių kosmetikos produktų privalumais: drėkinimas, raminimas, odos apsauga ir t.t., ir išvengti alerginių reakcijų bei  kitų odos sudirgimų, nes naujos technologijos bei mokslininkų atrasti natūralių ingredientų išgavimo būdai ekologišką kosmetiką daro itin efektyvią.

Ekologiški produktai reiškia sveikatą – mums ir mūsų planetai…

Kaip kuriama ekologiška odos priežiūra?

La Claree užtikrina, jog visuose produktuose naudojami ingredientai yra natūralūs ir yra gaunami tiesiogiai iš ekologinių ūkių, kuriuos kontroliuoja ECOSERT sertifikavimo komisija. Pagrindinis faktorius vystant produktus ir renkantis ingredientus – pagarba aplinkai ir jos apsauga.

Sertifikavimas ir kontrolė

Yra keletas ekologiškų produktų sertifikavimo agentūrų: Ecosert, Nature et Progres, BDIH, USDA ir kitos… La Claree pasirinko  Ecosert, nes šios agentūros sertifikavimo kriterijai yra aukščiausi ir atitiko La Claree reikalavimą užtikrinti savo klientams tik geriausius produktus.

ECOSERT yra Prancūzų vyriausybinė agentūra įkurta 1991 metais, natūralios ir organinės kosmetikos sertifikavimo procedūras atliekanti nuo 2002 metų.

ECOSERT įstatai apibrėžia aukštesnius reikalavimus nei įpratai apibrėžia kosmetikos priemonių reglamentas ir užtikrina realią gamtos apsaugą.

Pagrindiniai ECOSERT reikalavimai ir garantijos

-         95% ingredientų turi būti natūralūs;

-         Likę 5% turi būti iš labai siauro ingredientų sąrašo, kuriame tik 5 leidžiami konservantai, nes natūralūs konservantai dar nėra galutinai patvirtinti ES direktyvų t.y., jų saugaus vartojimo tyrimai nėra užbaigti.

-         95% augalų turi būti sertifikuoti natūralūs augalai.

-         10% ingredientų turi būti gauti iš ekologinės žemdirbystės ūkių.

-         Draudžiama naudoti: sintetinius kvapus, genetiškai modifikuotus produktus, sintetines dažomąsias medžiagas, silikoną, parabenus, glikolį, gliceriną, parafiną, vazeliną.

-         Draudžiama naudoti ingredientus gautus iš gyvų ar mirusių gyvūnų.

-         Galutinius produktus draudžiama išbandyti su gyvūnais.

Organinė La Claree kosmetika:

Visi La Claree produktai – organinė-ekologiška kosmetika, atitinkanti visus standartus: nuo ingredientų atrankos iki produkto pakuotės, apdorojimo ir gamybos technologijos.

Net jei ECOSERT sertifikato reikalavimai labai griežti, La Claree šių reikalavimų nepakako, todėl buvo nuspręsta sukurti savo chartija, su tris kartus didesniais reikalavimais nei ECOSERT, t.y. La Claree produktuose tris kartus daugiau ekologiškų ingredientų nei reikalauja ECOSERT normos.

Visiems La Claree produktams suteiktas ECOSERT sertifikatas.

Visi produktai yra:

Be parabenų (konservantai)

Be genetiškai modifikuotų ingredientų (GMO)

Be sintetinių dažomųjų bei kvapiųjų medžiagų

Be naftinės kilmės ingredientų

Be fenoksietanolio (organinis cheminis junginys)

Nebandyti su gyvūnais

Perdibtoje ir/arba perdirbamoje pakuotėje

Mažiausia 98% visų ingredientų yra natūralūs

Mažiausia 30% visų ingredientų yra gauti iš ekologiškos žemdirbystės

 

La Claree tiekėjai:

Pagrindiniai tiekėjai – vietinės, Provanso įmonės ir ūkiai: laboratorijos, ekstraktų gamintojai, parfumeriai, spaustuvės, pakuotės gamintojai, o svarbiausia ingredientų tiekėjai:

-         Alyvuogių lapai: (ekologas Pierre Grimat) trisdešimt metų išdirbęs marketingo srityje, 1994 metais nusprendė savo hobį paversti verslu. Kaip vartotojas jis jau senai buvo apsisprendęs gyventi ekologiškai, todėl jo sprendimas užsiimti ekologine žemdirbyste buvo savaime suprantamas žingsnis. Jo sodas ‘Les Mees’ pačioje Provanso širdyje, kur užauginami patys gražiausi alyvmedžių lapai.

 

 

 

 

-         Edelveisas: mes įtvirtinome partnerystę su eko-ūkininku įsikūrusiu tiesiog La Claree upelio slėnyje, todėl čia užaugintas Edelveisas yra ypatingas. Pirmais metais gautas bandomasis Edelveiso ekstraktas buvo išskirtinės kokybės. Todėl sukūrėme atskirą ekologinės žemdirbystės vystymo programą (remiamą ES) keliems metams į priekį.

 

La Claree OLIV‘- Antioksidantinė odos priežiūra

 Gilus drėkinimas* sugražina odos švytėjimą, Oliv‘ produktai jungia tūkstančius metų žinomas alyvmedžio lapų ekstrakto savybes, kurios kovoja su laisvaisiais radikalais bei turi drėkinimo kompleksą ( žalioji  arbata, edelveisas ir alavijas).

4-ių aktyviųjų ingredientų sinergija

Alyvmedžio lapų ekstraktas derinamas su alyvuogėmis.  Alyvuogių medis  – vertingas ir šventas medis, kaip gyvenimo simbolis senai žinomas nuo senovės kaip išskirtinis jėgos šaltinis. Gerai koncentruotas, alyvmedžio lapų ekstraktas veikiantis kartu su alyvuogių

polyphenoliu aktyviai kovoja su užteršimu, kuris neigiamai veikia odą.

Laisvieji radikalai efektyviai užkerta kelią odos streso susidarymui bei stimuliuoja ląstelių susidarymą.

Drėkinamasis kompleksas – žalioji arbata, edelveisas it alijošius

Šis kompleksas sustiprina antioksidacinį poveikį ir suteikia ilgalaikį odos drėkinimą.

Žaliosios arbatos ekstraktas ( camelia oleifera) – antioksidantas

Edelveiso ekstraktas ( leontopodium alpinum) – antioksidantas ir kovotojas su teršalais

Alijošiaus sultys ( aloe barbendensis) – drėkina, ramina

Poveikis:

Kovoja su laisvaisiais radikalais

Apsaugo nuo odos streso

Stimuliuoja ląstelių regeneraciją

 

 

YPATINGAI JAUTRIAI ODAI IR VISIEMS ODOS TIPAMS

Ypač atsparūs ir labiau apsaugoti produktai, oda pilnai paruošta atsisaugoti nuo laisvųjų radikalų atakos ir tuo būdų išsaugomas odos jaunatviškumas.

OLIV‘ – veido odos priežiūra

 produktai tinkami visiems odos tipams

 VALYMAS

 

Švelnus valomasis pienelis

buteliukas su pompa, 150 ml

VALO – RAMINA- DRĖKINA

Sudėtyje esantys koncentruoti augalų ekstraktai-antioksidantai ramina odą. Aksomo švelnumo pienelis valo makiažą bei nešvarumus tuopačių saugo hidrolipidinę plėvelę. Oda tampa elastinga, švari ir minkšta. Veido spalva įgauna spindesį.

Naudojimas: Ryte ir vakare, medvilniniu tamponėliu arba su pirštų galiukais emulsuokite pienelį.

 Aktyvieji ingredientai:

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) 16%

Sezamo aliejus ( ramina) 9%

Alijošiaus sultys ( drėkina) 2%

Taukmedžio sviestas ( maitina)1%

Phytosqualane ( emolientas)1%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantas) 0.1%

Palmarosa, kedro medžio ir citrinos eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

Raminanti ir drėkinanti „duklsna“

buteliukas su pompa, 150 ml

GAIVINA- VALO – DRĖKINA

Atgaivina, ramina ir švelnina jautrią odą bei palaiko odos drėgmės balansą.

Praturtintas antioksidantiniu ir drėkinamuoju aktyviųjų ingredientų kompleksu, kuris apsaugo odą nuo išorinių agresorių ir suteikia pavargusiai odai švytėjimo.

 Naudojimas: Gali būti naudojamas kaip losjonas – pašalinti makiažo likučius, kaip papildoma drėkinimo priemonė naudojant prieš dieninį kremą bei  kaip odos gaivinimo priemonė bet kuriuo dienos metu.  Nepurkšti tiesiai į akys.

 Aktyvieji ingredientai:

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) 10%

Alijošiaus sultys ( drėkina) 20%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantas) 0.5

Augalų glicerinas ( emolientas)

Palmarosa, kedro medžio ir citrinos eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

Drėkinamasis veido kremas

tūtelė 50 ml

DRĖKINA – APSAUGO – SUTEIKIA ODAI SPINDĖSIO

Sudėtyje esantys koncentruoti antioksidantiniai natūralūs ingredientai drėkina odą bei kovoja su išoriniais agresoriais, kurie neigiamai veikia odą. Odai sugrąžinama ramybę, elastingumas ir švytėjimas.

Naudojimas: Kas rytą tepti ant švarios veido ir kaklo odos.

Aktyvieji ingredientai:

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) 23%

Makadamijos ir simondsijų aliejai ( regeneruoja, ramina) 3%

Alijošiaus sultys ( drėkina) 2%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantas) 1%

Taukmedžio sviestas ( maitina) 1%

Jūros dumblių ekstraktas ( švytėjimo efektas)

Palmarosa, kedro medžio ir citrinos eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

 Odos švytėjimą suteikiantis eliksyras

stiklinis buteliukas su lašintuvu, 15 ml

MAŽINA RAUKŠLES – ATGAIVINA ODOS SPALVĄ- REGENERUOJA

Antioksidantų ir regeneruojančių aktyviųjų ingredientų koncentratas – natūralus sausas aliejus, kuris  lygina raukšles, stimuliuoja ląstelių veiklą bei apsaugo odą nuo priešlaikinio odos senėjimo. Oda įgauna tvirtumo bei  intensyviai sudrėkinama. Skirtas atgaivinti odos spalvą, suteikti jai gyvybingumo.

Naudojimas: Ryte ir vakare, naudojant lašintuvą, 6 lašelius eleksyro mažais sukamaisiais pirštu judesiais įmasažuokite į veido ir kaklo odą.

Aktyvieji ingredientai:

Simondsijų aliejus  (regeneruoja) 53%

Makadamijos aliejus ( maitina) 5%

Saulėgrąžų aliejus ( ramina) 3%

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) 3%

Phytosqualane ( emolientas)1%

Raktažolės aliejus ( regeneruoja, lėtina odos senėjimą ) 0.5%

Vitaminas E – 0.5%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantas)

Sezamo aliejus (apsaugo ląsteles)

Palmarosa, kedro medžio ir citrinos eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

 

Akių ir lūpų kontūrų želė

tūtelė, 15 ml

STANDINA – DRĖNUOJA – DRĖKINA

Praturtinta natūraliomis drėkinamosiomis  bei  standinamosiomis medžiagomis. Gaivi ir švelni želė akimirksniu įsiskverbia į odą, lygina raukšles ir „varnos kojeles“ (raukšlės prie išorinių akių kampučių) bei šalina nuovargio žymes. Puikiai drėkina bei apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų neigiamo poveikio.

 Naudojimas: Ryte ir vakare, nedidelį želė kiekį išspauskite ant pirštų galiukų.  Švelniais judesiai  įtapšnokite žėlę  į odą apie akis pradedamos nuo vidinių akių kampučių link išorinių ir taip pat virš akies voko.

Aktyvieji ingredientai:

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) 15%

Alijošiaus sultys  (drėkina ) 15%

Chondrus crispus samanos ( standina) 10%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantas) -1%

Makadamijos aliejus (regeneruoja) 1%

Jūros dumbliai ( drenuoja) 0.75%

Kviečių proteinai ( naikina raudonį) 0.5%

Palmarosa, kedro medžio ir citrinos eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

 Valomoji  veido kaukė  suteikianti skaistumo

tūtelė 75 ml

ŠALINA NEŠVARUMUS – NETOKSIKUOJA- DRĖKINA

Veido kaukė atsargiai šalina negyvąsias odos ląsteles, šalina intoksikaciją bei skatina ląstelių regeneraciją, tuo pačiu odą įgauna švytėjimo bei ramybės.

 Naudojimas: Kartą ar du kartus per savaitę, nedidelį šveitiklio kiekį paskirstykite ant veido odos, leiskite 5 minutes išdžiūti, po to švelniai masažuokite, ir nuplaukite.

Aktyvieji ingredientai:

Baltasis molis  (šalina intoksikaciją ) 20%

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) 18%

Sezamo aliejus (maitina) 4%

Alijošiaus sultys (drėkina) 2%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantas) -1%

Makadamijos aliejus (ramina) 1%

Morkos ekstraktas ( Viamino A pirmtakas)

Palmarosa, kedro medžio ir citrinos eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

Veido šveitiklis

tūtelė 75 ml

ŠALINA NEGYVĄSIAS LĄSTELES – VALO- DRĖKINA

Valomasis antioksidantinis veido kremas prisotintas Argano grūdų milteliais švelniai šalina sebumo perteklių, nešvarumus, negyvąsias odos ląsteles bei tuo pačiu metu maitina odą. Drėkinamasis šveitiklis apsaugo odą nuo matomų senėjimo pažymių, suteikia odai minkštumo, glotnumo bei akivaizdų spindesį.

 Naudojimas: Kartą ar du kartus per savaitę, nedidelį šveitiklio kiekį paskirstykite ant sudrėkintos veido ir kaklo odos, sukamaisiais judesiais švelniai masažuokite, skirdami ypatingą dėmesį T-zonai. Po to švelniai nuplaukite šiltu vandeniu, nelieskite jautrią odą apie akis.

Aktyvieji ingredientai:

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) 15%

Pipirmėtės gėlių vanduo – 8%

Argano grūdų milteliai – 3,5%

Agurkų ekstraktas – 1,5%

Alijošiaus sultys (drėkina) 1,5%

Abrikosų kauliukų,  migdolų ir riešutų aliejai – 1,5%

Taukmedžio sviestas -1%

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

Kremas antioksidantas

Beoris buteliukas 50 ml

MAŽINA RAUKŠLES – ATGAIVINA ODOS SPALVĄ- STANDINA

Giliai drėkina* odą, atkuria  odos atsparumą akivaizdiems senėjimo požymiams bei apsaugo odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

*viršutinius odos sluoksnius.

 Naudojimas: Kas rytą tepti ant švarios veido ir kaklo odos. Švelniais sukamaisias judesiais įmasažuokite kremą į odą.

 Aktyvieji ingredientai:

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) -15%

Alavijo sultys  (drėkina ) -10%

Augalų sausas aliejus  -9%

Simondsijos, makadamijos ir saldžiojo migdolo riešuto aliejai – 5,5%

Thermophilus  ekstraktas ( jogurto bakterijos)- 2%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantas) -1%

Kviečių proteinai ( naikina raudonį) -0.5%

E vitaminas, kalcis, cinkas

 Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

OLIV‘ – kūno odos priežiūra

 

Švelnus kūno šveitiklis

tūtelė 200 ml

ŠALINA NEGYVĄSIAS LĄSTELES – VALO- DRĖKINA

Kūno šveitiklis šalina negyvąsias odos ląsteles ir gilai valo odą, dėka stebuklingo  mišinio – alyvuogių kauliukų ir diatominio dumblio žemės. Alijošiaus sultys kartu su alyvmedžio lapų ekstraktais drėkina ir minkština odą, padeda jai atgauti skaistumo ir glotnumą.

 Naudojimas: Kartą ar du kartus per savaitę,  šveitiklį  paskirstykite ant drėgnos kūno odos, sukamaisiais judesiais masažuokite, po to nuplaukite.

Aktyvieji ingredientai:

Augalinės kilmės putojantis pagrindas

Alijošiaus sultys (drėkina) 19%

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) 10%

Alyvuogių kauliukai ir diatominio dumblio žemė ( valo) 4%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantas) -1%

Palmarosa, kedro medžio ir citrinos eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

Drėkinamasis kūno kremas

tūtelė 200 ml

DRĖKINA – REGENERUOJA – KOVOJA su ANTIOKSIDANTAIS

Praturtintas stipriai koncentruotomis alijošiaus sultimis, maitinančiais augalų aliejais  ir antioksidantu – alyvmedžio lapų ekstraktu. Šis kūno pienelis drėkina ir regeneruoja odą, apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Oda įgauna elastingumo ir švelnumo.

 Naudojimas: Švelniais sukamaisiais judesiais tepkite visą kūną. Atlikite šią procedūra ryte ir vakare.

 Aktyvieji ingredientai:

Alavijo sultys (drėkina) -10%

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais)- 9%

Dygmino aliejus – astrinių šeimos augalas  ( regeneruoja) -5%

Sezamo aliejus -5%

Makadamijos ir saldžiojo migdolo aliejus aliejai (ramina) -3%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantai) -1.95%

Taukmedžio sviestas ( drėkina) -1%

Palmarosa, kedro medžio ir citrinos eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

Drėkinamasis rankų kremas

tūtelė 50 ml

DRĖKINA – APSAUGO – MINKŠTINA

Drėkina, ramina bei apsaugo ypač jautrią odą. Antioksidantai ir maitinamieji natūralūs ingredientai apsaugo odą nuo neigiamo išorinio poveikio, o tai pat stiprina nagus.

 Naudojimas: Naudokite tiek dažnai kiek būtina.

Aktyvieji ingredientai:

Alavijo sultys (drėkina) -15%

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) -9%

Makadamijos ir saldžiojo migdolo aliejus aliejai (ramina) -3%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantai) -1%

Taukmedžio sviestas ( regeneruoja) -3%

Inulinas ( stiprina nagus) – homopolisacharidas, kurį kai kurie augalai kaupia kaip energijos atsargą. Inulino daugiausia aptinkama česnakuose, svogūnuose, poruose ir kituose augaluose.

Palmarosa, kedro medžio ir citrinos eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

 Drėkinamasis pėdų kremas

tūtelė 75 ml

DRĖKINA – APSAUGO – MINKŠTINA

Sudėtyje esantys drėkinantys ir regeneruojantys natūralūs ingredientai atvėsina, nuramina, sumažina nuovargį bei šalina pėdų sudirgimą. Natūralių aliejų antiseptinis poveikis dezodoruoja pėdas bei šalina nemalonų kvapą, taip pat gražina pėdoms natūralų minkštumą.

 Naudojimas: Kas vakarą, paskirstykite nedidelį kiekį kremo ant pėdų, pradedamos masažuoti nuo kojų pirštų link kulkšnio.

Aktyvieji ingredientai:

Alavijo sultys (drėkina) -12%

Alyvmedžio lapų ekstraktas ( kovoja su laisvaisiais radikalais) -10%

Saulėgrąžų aliejus ( minkština) -6%

Taukmedžio sviestas ( maitina) -1%

Žalioji arbata ir edelveisas (antioksidantai) -1%

Pelkinė vingiorykštė ( ramina) – 1%

Neroli, kedro medžio, rozmarino  ir šalavijo eteriniai aliejai.

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

Muilas

Svoris 2,6 gr.

ŠALINA NEGYVĄSIAS LĄSTELES – VALO- DRĖKINA

Muilas – skaistumo simbolis. Šis muilas primena vandens nugludintą akmenuką iš Claree upelio dugno, jis šalina negyvąsias odos ląsteles, oda tampa švelni, skaisti bei elastinga.

 Naudojimas: 1-2 kartus per savaitę, duše, ypatingai atkreipkite dėmesį į šiurkščias kūno vietas ( alkūnes, kelius, kulnus). Kruopščiai nuplaukite vandeniu.

 Aktyvieji ingredientai:

Augalinės kilmės pūtuojantis pagrindas (išgautas iš kokoso riešuto branduolio) 94%

Saldžiųjų migdolų aliejus ( minkština) 1%

Alyvmedžio lapų ekstraktas (antioksidantai) -1%

Argano sėklų milteliai

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.

 

Atpalaiduojantis kūno aliejus

100 ml, 250 ml, 500 ml

MAITINA – ATPALAIDUOJA – KOVOJA su ANTIOKSIDANTAIS

100 % natūralus augalinės kilmės aliejų kokteilis (saulėgrąžų, abrikoso kauliukų, lazdyno riešutų, avietės bei vynuogių sėklų) praturtintas vitaminu E, provitaminais  A, B1, B2, B6.  Natūralus kūno aliejaus aromatas akimirksniu atpalaiduoja, drėkina* bei apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Oda įgauna elastingumo ir švelnumo.

Šis aliejus gali būti naudojamas ir veido odos priežiūrai, sumaišius kelis aliejaus lašelius su La Claree Skaistumo eliksyru.

 Naudojimas: KŪNO ODAI: tepkite ant švarios ir sausos kūno odos po dušo arba vonioje ant šiek tiek drėgnos odos.

MASAŽUI: nedidelį aliejaus kiekį įpilkite į delną ir švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite kūno odą.

ATPALAIDUOJANČIAI VONIAI: kelėta aliejaus lašelių įlašinkite į vonią ir mėgaukitės aliejaus kokteilio vonioje.

Aktyvieji ingredientai:

saulėgrąžų aliejus -55.3%,

alyvmedžio lapų ekstraktas -20%,

abrikoso kauliukų -10%,

lazdyno riešutų -10%,

avietės sėklų aliejus-2%

vynuogių sėklų – 2%

Organinė ir ekologiška kosmetika: 99% visų ingredientų yra natūralūs, o 30% visų ingredientų išgaunami iš organinės agrokultūros.