Apie Mus

Apie mus,

Štai daugiau nei 10 metų dirbame grožio srityje. Per tą laiką susiformavo mūsų požiūris į grožį, grožio verslą bei vertybes, kuriomis vadovaujantis siekiame grožio(..). Supratome, jog grožis neatsiejams nuo sveikatos, todėl nusprendėme pašvęsti savo veiklą netik grožiui, bet ir sveikatai: pasiūlyti tik geriausius bei sveikiaus odos priežiūros produktus, propoguoti sveiko grožio idėjas. Taip gimė idėja sukurti šį puslapį, kuriame rasite informacijos netik apie mūsų importuojamus produktus bet ir daug kitos įdomios infomacijos apie sveiką kosmetiką bei sveikesnį, švaresnį gyvenimo būdą.

Pagrindinė mūsų veikla: kosmetikos bei parfumerijos produktų importas. Labai griežtai atsirenkame partnerius, kosmetikos gamintojus, bei partnerius, vaistines ir kosmetikos parduotuvių tinklus, kurie palaiko ir prisideda prie sveikesnės kosmetikos propogavimo.

Mūsų tikslai:

- Pasiūlyti klientams geriausius produktus, kurių vertė kur kas didesnė už kainą.

- Maksimaliai atvirai ir aiškiai informuoti ne tik savo klientus, bet ir visus besidominčius sveika kosmetika.

- Prisidėti prie aplinkos išsaugojimo.

Norime jog sveikakosmetika.lt taptų jūsų grožio bei sveikos gyvensenos pradžiamokslis. Stengsimės surinkti ir pateikti pačias karščiausias grožio srities naujienas, tuo pačiu tikimės aktyvaus kiekvieno skaitytojo ty kiekvieno iš jūsų dalyvavimo. Taigi lauksime Jūsų atsiliepimų.

Pagarbiai,

sveikakosmetika.lt komanda

 

Susisiekite su mumis:

„AMCO group“ UAB biuras Lietuvoje

Kareivių g. 6/206, Vilnius, LT-09117,

Tel: +370 5 212 2721

Fax: +370 5 2055256

e-mail: info@amco.lt