Absolument Absinth

Paskelbtas | Komentarai negalimi

Absolument Absinth

Absolument  absinthe

DRAUDŽIAMAS aromatas  …neįprasti kvepalai, kaip Absentas…
Naujas ‘trendas’, naujos kartos kvepalai – “skin ‘s parfume” odos kvepalai, kurie ant kiekvieno atsiskleidžia individualiai ir kvepia skirtingai.
Šiek tiek istorijos…
Absentas – tai daug eterinių aliejų turintis gėrimas, kurio pavadinimas kilęs iš pagrindinio ingrediento – pelyno – pavadinimo.
  
Tiksli Absento kilmė iki šiol nėra aiški. Senovės Egipte Absentas buvo naudojamas medicinos   tikslams, apie tai paminėta Eberso Papirusuose, maždaug 1550 m. prieš Kristų. Senovės graikai pelyno ekstraktą ir vyne išmirkytus pelyno lapus naudojo kaip vaistą.  Be to, yra įrodymų, jog Absentoaromato vynas egzistavo Senovės Graikijoje.
Pirmas akivaizdus įrodymas, jog Absentas gaminamas distiliuojant spiritinį pelynų antpilą, kurio sudėtyje yra žaliųjų anyžių ir pankolių.  Pasak legendos, Absentą sukūrė ir 1792 metais užpatentavo kaip vaistą Šveicarijoje gyvenantis prancūzų gydytojas p. Pierre Ordinaire.
Daugybė menininkų ir rašytojų, gyvenusių Prancūzijoje 19 amžiaus pabaigoje ir 20-ojo amžiaus pradžioje buvo Absento gerbėjai, tai galime matyti jų darbuose (paveiksluose).
 
Absentą labai pamėgo Paryžiaus menininkai, poetai, rašytojai garsiuoju bohemiškuoju laikotarpiu (XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje). Daugybė menininkų ir rašytojų, gyvenusių Prancūzijoje 19 amžiaus pabaigoje ir 20-ojo amžiaus pradžioje buvo Absento gerbėjai, tai galime matyti jų darbuose (paveiksluose).
Eduardas Monė, Pablas Pikasas, Polas Gogenas, Edvardas Alanas Po, Oskaras Vaildas – tai toli gražu ne visas sąrašas žinomų žmonių, mėgusių „žaliąją fėją“ (taip vadintas Absentas). Pasakojama, kad Mopasanas, pagarsėjęs širdžių ėdikas, prisipažino, kad dėl šio gėrimo jis yra pasiruošęs pamiršti aistrą silpnąjai lyčiai. Emilis Cohlis, pirmas atradęs animacijos meną, 1919 m.pritatė šiai minčiai sukūręs trumpametražinį filmuką apie gėrimo poveikį “Gėrimo ekstazė”.
Absentasdėl savo svaiginančio ir paslaptingo poveikio padarė didelę įtaką daugybei menininkų.
Uždraustoji ir paslaptimi apgaubta Absento aura suvaidino svarbų vaidmenį ir šiuolaikinėje literatūroje, filmuose bei televizijos laidose.  Daug žmonių Absentui priskiria afrodiziako galias.
Genialios Pascalio Rolland’s intuicijos dėka, prieš keletą metų, buvo sukurti kvepalai paremti Absento koncepcija ir galia, ABSOLUMENT ABSINTHE (uždraustasis Absentas).
Daug žmonių Absentui priskiria afrodiziako galias.
ABSOLUMENT ABSINTHE— tai aromatas, pabrėžiantis kiekvieno žmogaus individualumą, nes, kaip žinia, kiekvienas žmogus turi savo kvapą, o šis aromatas, patekęs ant odos reaguoja su jos chemine struktūra — ir tarsi chameleonas prisitaiko, labiau išryškindamas vienas ar kitas aromato natas.Kurdamas ABSOLUMENT ABSINTHE garsusis prancūzų kvapų specialistas Pascalis Rollandas panaudojo dvi sudedąmasias dalis, apie kurias dažnai kalbama tik puse lūpų: stipriausio pasaulyje ir kai kuriose šalyse netgi draudžiamo gėrimo absento bei narkotinėmis savybėmis pasižyminčių kanapių ekstraktus.Sumaišęs juos dar su 49 ingredientais ir vadovaudamasis aukštosios parfumerijos tradicijomis Pascalis Rollandas išgavo tą efektą, kai aromatas keičiasi priklausomai nuo savo šeimininko kvapo. Todėl kanapių žolė ir 49 komponentai dominuojantis kvepaluose Absolument absinthepadarė tikrą revoliuciją.Pascalis Rollandas savo aromatą skiria tiek vyrams, tiek moterims, nes patekęs ant moterų odos ABSOLUMENT ABSINTHE labiau išryškina gėlių, ant vyrų — prieskonių kvapus. Bet kiekvienam žmogui jis suteikia vis kitą aromatą: ant tavo odos jis gal dvelks citrusais su muskusu, ant tavo mylimojo — juodąja arbata su prieskoninėmis žolelėmis, ant tavo draugės — gelėmis ir vaisiais. ABSOLUMENT ABSINTHEsudėtyje yra: absento, kanapių, mandarinų, juodosios arbatos, pakalnučių, lotosų, jazmino, muskato, kardamono, sandalmedžio, muskuso ekstraktų.Natūralu, jog pagrindinis žaidėjas šiame kvepalų kūrynyje yra Absentas, kuris įtraukia į kupina paslapties ritualo atmosferą. Pastaruoju metu šis konceptas (įdėja) įtin madingas, tai „naujojo amžiaus“ produktas.
Drąsus aromatas atskleidžia pasakišką Absento esmę. Kanapių žolė ir 49 komponentai dominuojantis kvepaluose Absolument absinthe padarė tikrą revoliuciją.
Tai odos kvepalai (skin parfum), kurie reaguoja su odą todėl atsiskleidžia ant kiekvienos odos skirtingai.Paprastai ant moterų odos juntamas švelnios gėlių natos, ant vyrų odos išryškėja gaivios prieskoninės natos.Absolument Absentheprisitaiko prie jūsų asmenybės.
Asbolument Homme – ištvermingas aromatas, mikliai sujungiantis  vyriškumą ir tobulinimą.
ABSOLUMENT HOMME — aromatas, kurį paskatintas ABSOLUMENT ABSINTHE sėkmės Pascalis Rollandas sukūrė išskirtinai vyrams. Vadovaudamasis senųjų aukštosios parfumerijos meistrų patirtimi jis sumaišė aromatą, kuriame dera prabanga ir paprastumas. Elegantiškai subtiliam aromatui sukurti jis naudojo retose esencijose esančius brangius ingredientus. Iš jų buvo kruopščiai sudėliotos ABSOLUMENT HOMME natos: Sicilijos citrina, bergamotė, gvazdikai, mediena, ambra, muskusas, egiptietiška pelargonija, kedrai, pačiulio lapai.